Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najlepsze systemy na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najskuteczniejsze środki na powiększanie ust! O łącznych ustach marzy wszystka kobieta. Bynajmniej nie wszystkie natura obdarzyła tak intensywnymi i doskonałymi ustami, którymi może się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie podlega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego też szukamy sposobów, aby uwypuklić to, co dała nam matka matura. Dzisiaj można naprawić lub wspomóc naturę wybierając środki na powiększanie ust świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. To niezaprzeczalnie ciekawsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to teraz tak znane każdym zabiegi pozwalające zachować wysoki i świeży wygląd. To dzięki niej potrafimy „cofnąć czas”, zadbać o własną urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd lub też naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Również w sukcesie ust niesie ze sobą ciekawe rozwiązania.

W medycynie estetycznej wymienia się częściej o modelowaniu ust, jakie może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w zabiegach na powiększanie ust dawanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii ciekawej istnieje obecne, że możemy wybrać proste sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten kupi w czysty sposób wymodelować usta i wiele je spełnić, przez co poprawie ulega nie właśnie ich wygląd czy wielkość, lecz też koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobu jest przede każdym nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust dodatkowo ich okolic. Użyte w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie istniejący w roli kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom rozmiaru i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej jest znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat podawany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu ogranicza się także ryzyko pęknięcia naczyń krwionośnych. W wyniku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeśli naprawdę się zdarzy, to stanowi, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To nowa opcja na powiększenie ust, która i polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym zupełnie jednak efekty widoczne są tylko po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. Więc jeśli chce Obecni na krótkim efekcie, kwas hialuronowy płaci się być wartościowszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest nasz tłuszcz pacjentki czy te kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg pozwala się za bezpieczny.

Jak widać, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli szuka o powiększanie ust. Co dużo, sposoby te zyskują jeszcze popularniejszą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments