Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Polecane i promocje

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3? Nowa Nokia 2.3, model który z pewnością pozyska dość szerokie grono potencjalnych nabywców dzięki swej, dobrej cenie przy użyciu bogatych oraz nowoczesnych funkcji. Ekran o przekątnej 6,2 cala i proporcjach 19:9 stworzono w technologii in-cell. Stanowi on w stanie wyświetlić obraz o rozdzielczości HD+. U góry znajdują się wzięcia na aparat przedni w wymiarze kropli wody. Smartfon zasilany jest baterią 4000 mAh, która dzięki zastosowaniu trybu adaptacyjnego ma wystarczyć na 2 dni pracy. Zdjęcia można dostrzec na rozszerzalnej pamięci wewnętrznej o pojemności 32 GB.

Wszyscy doskonale znamy iż piękne minimalistyczne wykonanie tych modelów telefonicznych przesuwa się oraz na ich delikatność. Zatem nieodzownym aspektem jest wyposażenie się w normalny dedykowany pokrowiec ochronny. Dzięki niemu ograniczymy ryzyko uszkodzenia czy zniszczenia Noki 2.3.

OCHRONA TELEFONU

Oryginalne etui z klapką Wallet Cover – stylowa gwarancja na największym poziomie.

Dedykowany i różny pokrowiec dla Noki 2.3 to jakiś z artykułów z wyższej półki.
Nie właśnie pięknie się prezentuje poprzez zastosowanie dobrych materiałów którym w współczesnym przypadku jest tworzywo skóropodobne. Pięknie skrojone wykonanie i i obszycie.
W parze za elementami gwarantującymi niezwykły design, które sprawiają oko równolegle idą najważniejsze wartości tego pokrowca czyli zabezpieczenie.
Telefon kryje się za w odpowiednio wyprofilowanych szynach zbudowanych z zdrowego materiału TPU. Stanowią one dopasowane do kształtu obudowy – jednocześnie dają jej uchronienie przed zarysowaniami i wyjątkowymi uszkodzeniami.
Etui prawdopodobnie istnieć stosowane dodatkowo w strukturze podstawki co chodzi bardzo skuteczne w okresie prowadzenia wideo rozmowy albo oglądania filmów.
Pancerne etui to właściwe wyjście dla kobiet poszukujących profesjonalnej ochrony telefonu.

Dają się w byciu kondycje i jakości iż standardowe zabezpieczenie zaprezentuje się niewystarczające dla telefonu ze powodu na ekstremalne prace oraz tym jednym zwiększone ryzyko uszkodzeń.
Pokrowiec etui pancerne Armor Case czarne do NOKIA 2.3 świetnie znajdzie się w takich okolicznościach tworząc dla telefonu pancerną powłokę która nie pozwoli na pewne zniszczenie.
Podwójna konstrukcja stworzona z pewnego na odkształcenia oraz ścieralność materiału TPU oraz mocnego
i odpornego PC gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo dania.
Takie połączenie materiałów oraz technologia Air Cushion to pierwsza pomoc nie ale przed zarysowaniami a także doskonała amortyzacja wstrząsu podczas upadku.
Zastosowanie wycięć na pełne zewnętrzne wyjścia sprawiają, że używanie z takiego pokrowca nie ma zupełnie nacisku na komfortowe użytkowanie, natomiast specjalnie grawerowane projekty we mieszkaniu nakładki przyczyniają się do przepływu powietrza. Tym jednym telefon oddycha zwyczajnie nie pocąc się w pokrowcu.

OCHRONA WYŚWIETLACZA

Szkło Hartowane toż taka czapka niewidka dla wyświetlacza, która utrzymywać będzie nie ale przed zimnem i pobrudzeniem a często potrzaskaniem tak drogiego wyświetlacza bez którego nie sposób korzystać z telefonu.
Idealnie dopasowane, niemal niewidoczne a przy tym niewyczuwalne także w żaden sposób niekomplikujące funkcji.

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments